Blog o tom, jak pečovat o autobaterie.

Dolínecká 3161/2
100 00 Praha 10

servis.hagen@volny.cz
akuma.praha@volny.cz

Tel.: +420 235 512 155
Fax: +420 274 780 030
Mobil: +420 724 541 823
fb kopie.png

Autobaterie - Značky

banner AKUMA kopie.jpg
AKUMA je tradiční a osvědčená značka startovacích autobaterií, která je známá nejenom motoristů v ČR. Výrobcem je společnost FIAMM, S.p.A., která má své sídlo a výrobní závody v Itálii. Tento světově známý výrobce startovacích akumulátorů se také proslavil svou výrobou automobilových houkaček, kabelových svazků a antén pro automobilový průmysl celého světa.
banner varta kopie.jpg
JOHNSON CONTROLS AUTOBATERIE, s.r.o. je v ČR dobře známá společnost, která v České Lípě výrobí autobaterie značky VARTA. Společnost HAGEN, s.r.o. je smluvním obchodním zástupcem výrobce a distributorem autobaterií s touto značkou. Následující produkty jsou součástí naší nabídky autobaterí s touto značkou.
banner Fiamm kopie.jpg
FIAMM, S.p.A. je světově známý výrobce akumulátorů pro automobilový průmysl, ale také pro širokou zájmovou činnost. Společnost HAGEN, s.r.o., jako smluvní obchodní zástupce tohoto výrobce do České republiky dováží malé akumulátory FIAMM, tzv. motobaterie, které jsou určeny pro motocykly, skůtry a čtyřkolky, ale také pro řadu malých zemědělských strojů, jako jsou motorové sekačky nebo malé zahradní traktory. Podle osazovacích tabulek, které zde dále naleznete, lze snadno vyhledat vhodný typ baterie pro kterýkoliv motocykl, čtyřkolku, či pro jiný prostředek.
banner combat kopie.jpg
Značka ComBatt je privátní a registrovanou značkou společnosti HAGEN, s.r.o. s platností pro území České republiky a pro okolní státy EU. Registrace je platná pro účely označování elektrochemických zdrojů elektrické energie a autopříslušenství.
© 2013 HAGEN s.r.o. All Rights Reserved
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one