Blog o tom, jak pečovat o autobaterie.

Dolínecká 3161/2
100 00 Praha 10

servis.hagen@volny.cz
akuma.praha@volny.cz

Tel.: +420 235 512 155
Fax: +420 274 780 030
Mobil: +420 724 541 823
fb kopie.png

Diskuze - ZDE

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5467"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
OAKMtrans
autodoprava – vnitrostátní , mezinárodní, nákladní taxi, rozvážka, zásobování , expresní, peredača
služby – stěhování, vyklízení
celní služby a zprostředkování se zaměřením na Ukrajinu
http://akmtrans.cz


Autodoprava AKMtrans
• Vnitrostátní autodoprava
• Mezinárodní autodoprava
• Expresní přeprava
• Nákladní taxi
• Rozvozy
• Zásobování

- Říčany, Říčansko
Babice , Březí , Černé Voděrady ,Čestlice , Dobřejovice , Doubek , Herink , Hrusice , Jevany , Kaliště, Lensedly, Poddubí , Kamenice, Ládeves, Ládví, Nová Hospoda, Olešovice, Skuheř, Štiřín, Struhařov, Těptín, Všedobrovice , Klokočná , Klíče, Konojedy , Kostelec nad Černými lesy, Svatbín , Kostelec u Křížků , Kozojedy , Křenice , Čenětice, Křížkový Újezdec , Dolní Lomnice, Horní Lomnice, Kunice, Vidovice, Všešímy , Louňovice , Mirošovice , Božkov, Mnichovice, Myšlín , Doubravice, Modletice , Mukařov, Srbín, Žernovka , Nučice , Nupaky , Brník, Bulánka, Králka, Krymlov, Oleška ,Ondřejov, Třemblat, Turkovice , Oplany , Pětihosty , Petříkov, Radimovice , Popovičky , Chomutovice, Nebřenice, Prusice, Olešky, Radějovice , Jažlovice, Krabošice, Kuří, Pacov, Radošovice, Říčany, Strašín, Voděrádky , Senohraby , Sluštice , Štíhlice , Kašovice, Otice, Předboř, Sklenka, Strančice, Svojšovice, Všechromy , Struhařov , Hradec, Hradové Střimelice, Kostelní Střimelice, Stříbrná Skalice , Hlubočinka, Nechánice, Sulice, Želivec , Světice , Svojetice , Tehov , Tehovec , Brtnice, Dub, Dubiny, Klenové, Krámský, Křivá Ves, Lojovice, Mokřany, Řepčice, Velké Popovice ,Pyskočely, Vlkančice , Menčice, Všestary , Výžerky , Vyžlovka , Zvánovice
- Praha
Uhříněves, Královice, Nedvězí , Kolovraty , Pitkovice , Hájek u Uhříněvsi , Benice
- Průhonice, Rozkoš
- Všechny, další obce, místa po celé ČR – České republice
Mezinárodní:
- Slovensko, Polsko, Ukraj
Elegantní sekáč! smiley
Ochranné pouzdro pro iphone 5
Zdravím mám v autě baterii 12V 61Ah 540A, chci se zeptat jestli můžu do auta dát 12V 60Ah 540A, nebo radši 12V 70Ah 600A, je to fiat doblo cargo, děkuji za radu.
Zdravím, chci se zeptat. Umíte zkontrolovat baterii, jestli je ještě funkční, nebo změřit celkový odběr vozu?? Předem děkuji za odpověď..smileysmiley
Dobrý den, zajisté tuto službu zákázníkúm poskytujeme. Stačí s automobilem přijet. Váš vúz i vaší autobaterii překontrolujem. Baterii zkontrolujeme pomocí zátěžového testu, kapacitoměru. A celkový odběr zjistimé pomocí kleštového ampér metru.
Dobrý den, měl bych takový dotaz.
Mam automobil Fiat Stilo 1.9 JTD, rok výroby 2004. Jakou autobaterii by jste mi doporučily? Nebo jaké jsou u Vás možnosti výběru...???smiley
Jaké máte zkušenosti s autobateriema - značky typy a tak???
Já jsem udělal docela blbou zkušensot s BOSCH SILVER, koupil jsem ji asi před třemi a půl roky, drahá jak pes, ale říkal jsem si lepší desky, bezúdržbová, to musí vydržet nejmíň na věky.
Ale dnes už si připadadám jak bych měl elektromobil, musí to být každou chvíli na nabíječce, jinak ani nevyjedu z garáže. Navíc jak je bezúdržbová, tak ani nelze zkontrolovat elektrolyt prostě nic. Pěkně mě to štve, měla by i podle servisu vydržet aspoň 5 let... Je to sice závislé na podmínkách provozu, ale ty zase nemám tak hrozný...
Zajímají mě zkušenosti s dalšíma značkama, každý máte v autě baterku, takže budou i nějaký zkušenosti...
Zdravím, Michale, základní problém bude asi někde jinde. Mnohdy až tak nezáleží na značce autobaterie, pokud se nejedná o nějakou starší, kterou distributor vydává za super čerstvou. Na to je třeba si dávat velký pozor a autobaterii, či motobaterii nakupovat u společností, které jsou na tuto činnost specializované a mají zkušenosti a odborníky na tuto profesi. Rozhodně bych se vyhnul nákupu autobaterie v marketech, či podobných super obchodech na cokoliv. Zde Vám nikdo neporadí, protože o tom nic nevědí a většinou i zboží je staré. Ale zpět k dotazu. Základní problém nebude pravděpodobně v baterii, ale ve vozidle. V první řadě bych změřil dobíjení, které by mělo být kolem 14,2 V. A následně odběry proudu, pokud je vozidlo odstavené a v klidu. Tady bude asi někde problém, který Vaší autobaterii trvale vybíjí. Pokud toto odstraníte, neměl by být již problém, pokud již baterie není vlivem častého vybíjení ve špatné kondici. Přeji hodně úspěchu. (HAGEN, s.r.o.)
Tip mojí autobaterie je EXIDE 12V/77Ah/600A z roku 2008. Jde tato autobaterie nabíjet na klasické autonabíječce nebo musí být nejaká specielní ? Byl sem zvyklý po odšroubování víček na baterii nabíjet klasickou obyčejnou autonabíječkou a tato žádná víčka nemá takže si nejsem jist. Děkuji za odpověd.
Dnešní moderní autobaterie, mezi které patří i baterie EXIDE, jsou již tzv. bezúdržbové. Neznamená to však : "Zamontuj a zapomeň", ale takovéto baterie nemají záměrně z výroby instalovaná víčka, aby zákazník do baterie záměrně, či chybou nenalil jinou kapalinu a tím baterii nezničil. Nabíjení takovýchto baterií je třeba ohlídat a zamezit překročení nabíjecího napětí nad 14,5 V, jinak hrozí plynování baterie. Plynování způsobí úbytek kapaliny, která se díku trvalému uzavření nedá doplnit a během krátké doby dojde k poškození baterie v důsledku nedostatku kapaliny. Ideální je dobíjet tento typ baterie tzv. pulsní nabíječkou, kterou dnes koupíte téměř v každém větším obchodním řetězci. Hluboce vybitou baterii však s touto nabíječkou nenabijete - viz texty ÚDRŽBA BATERIE. Doporučuji přečíst - dnes doplněno. Přeji hezký den. (HAGEN, s.r.o.)
medíku nebud tak rychlí a baterka se ti nevybije..
vyrobily by jste mi baterku na n95 :D ta origo se neskutecne rychle vybije xD
Stránka je prozatím v rekontrukci... smiley
Tak zašlete svou objednávku na email: akuma.praha@volny.cz .. Rádi vám vyhovíme...
ČSAD v Ostravě žádné tramvaje neprovozuje. ČSAD má jenom autobusy. Tramvaje provozuje DP Ostrava.
13.04.2016 18:15:43
HAGEN s.r.o.
© 2013 HAGEN s.r.o. All Rights Reserved
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one